UFC ogłasza kolejną galę w Europie, wraca do rodzinnego miasta McGregora

294
Źródło: UFC

Nie wyszło z galą UFC w Pradze na początku roku (z nieznanych nam przyczyn), na szczęście organizacja postanowiła wynagrodzić ten fakt europejskim fanom MMA i powróci latem na nasz kontynent.

Za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych UFC ogłosiło dziś kolejną europejską galę. Organizacja postanowiła powrócić do stolicy Irlandii, Dublina. Kolejna zatem, po londyńskiej, gala UFC na starym kontynencie w 2020 roku odbędzie się 15 sierpnia.

Gala odbędzie się w 3Arena, a bilety trafią do regularnej sprzedaży 26 czerwca na Ticketmaster.ie.

UFC powróci do Dublina po raz czwarty. Pierwsza gala największej organizacji MMA na świecie odbyła się w tym mieście w 2009 roku. W main evencie UFC 93 Dan Henderson pokonał niejednogłośną decyzją Richa Franklina.

Pięć lat później, w 2014 roku, Conor McGregor przed własną publicznością spektakularnie odprawił Diego Brandao, zaliczając trzecie z rzędu zwycięstwo w UFC.

Ostatnia, jak dotąd, wizyta UFC w Dublinie, miała miejsce w 2015 roku. W walce wieczoru tamtej gali fani stali się świadkiem niesamowitego remisu między Darrenem Tillem i Nicolasem Dalby’m.

źródło: Twitter