Niesamowicie ciekawie zapowiadająca się walka w wadze średniej – Marvin Vettori vs. Brendan Allen nie dojdzie do skutku (przynajmniej na początku kwietnia). Włoch zmuszony być wycofać się z konfrontacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zajmujący piątą pozycję w klasyfikacji kategorii średniej Marvin Vettori (19-6-1) do oktagonu globalnego potentata powrócić miał początkiem kwietnia. Jego pojedynek z idącym w ostatnim czasie jak burza Brendanem Allenem (23-5) miał zwieńczyć nadchodzące wydarzenie. Niestety, jak informuje Damon Martin z MMA Fighting, Włoch zmuszony był się wycofać. Póki co nie wiadomo, czy Amerykanin pozostanie w rozpisce tej gali.

„Marvin Vettori wypada z zaplanowanej na 6 kwietnia walki z Brendanem Allenem. Trwają poszukiwania nowego main eventu. Nie wiadomo, czy Allen dostanie nowego rywala czy zostanie przeniesiony na inny termin.”

Zobacz także: „Pewnego dnia będzie mógł zawalczyć o pas” – Makhachev z szacunkiem o Gamrocie

Allen aktualnie może pochwalić się serią sześciu zwycięstw. Ostatni raz do klatki wchodził w listopadzie minionego roku. Skrzyżował wtedy rękawice z Paulem Craigiem (17-7-1) i korzystając ze swoich najmocniejszych atutów, ostatecznie zmusił rywala do odklepania w trzeciej odsłonie.

Źródło: X/Damon Martin, fot. Grafika: InTheCagePL | Chris Unger/Zuffa LLC, ufc.com