Szymon Bajor jest gotowy, by podjąć współpracę z nową organizacją – to najważniejszy komunikat, który możemy wyczytać z oświadczenia Polaka. 

W minionym roku świat obiegła wiadomość, że Szymon Bajor (24-9) rozstaje się z Fight Exclusive Night. Szybko, bo zaledwie kilka dni później, związał się umową z PFL. Debiut zaliczył tam w sierpniu, kiedy podczas gali organizowanej w stolicy Walii – Cardiff, skrzyżował rękawice z pochodzącym z kraju kawy, Ronnym Markesem (22-10). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny, 15-minutowy dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali triumf Polaka.

Zobacz także: Israel Adesanya odzyska pas? „The Last Stylebender” zestawiony z Alexem Pereirą na UFC 287!

Teraz okazuje się, że pierwszy występ w amerykańskiej organizacji był zarazem także i ostatnim. Bajor wydał za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczenie, ogłaszając, iż jego przygoda z PFL dobiegła końca. Oznacza to więc, że jest wolnym zawodnikiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Podczas trwającej ponad 12 lat zawodowej kariery w MMA, Szymon występował już w wielu organizacjach, zarówno na naszym podwórku, jak i poza nim. RIZIN, KSW, czy ostatnio PFL, to tylko część z nich. Zobaczymy więc, gdzie teraz dołączy będący na fali czterech zwycięstw zawodnik.

Źródło: Instagram/Szymon Bajor