Macy Chiasson kontuzjowana – portal MMA Junkie potwierdza, iż sobotnie wydarzenie pomiędzy nią, a Aspen Ladd wypada, więc całościowa rozpiska kurczy się o kolejną batalię. 

Przedstawiciele UFC nie mają zbyt dużo szczęścia co do zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. Najpierw z kartw walk wypadł pojedynek Shamila Abdurakhimova (20-5) z Chrisem Daukausem (11-3), teraz natomiast muszą pogodzić się utratą co-main eventu.

Zobacz także: Starcie Shamila Abdurakhimova z Chrisem Daukausem wypada z UFC Vegas 32

Choć pierwotnie nie podano, co było przyczyną usunięcia konfrontacji Macy Chiasson (7-1) z Aspen Ladd (9-1) z rozpiski, portal MMA Junkie dotarł do informacji, iż na pierwsza nabawiła się kontuzji, która eliminuje ją z przystąpienia do batalii.

Chiasson może aktualnie pochwalić się serią dwóch wygranych. W swojej ostatniej walce – do której doszło w marcu – pokonała po pełnym dystansie Marion Reneau (9-8-1). Ponad rok wcześniej była natomiast górą nad Shanną Young (7-3).

Ladd zaś miała powrócić po dłuższej przerwie od startów. Ta po raz ostatni zameldowała się w oktagonie, pod koniec 2019 roku, kiedy skrzyżowała rękawice z Yaną Kunitskayą (14-6). Rosjanka nie miała wówczas zbyt wiele do powiedzenia, ostatecznie zostając rozbita w trzeciej odsłonie.

Źródło: MMA Junkie