Niestety, wszyscy, którzy czekają na pojedynek Chrisa Daukausa z Shamilem Abdurakhimovem będą musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Jak poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Amerykanin, starcie to z powodu koronawirusa zostanie przełożone o tydzień. Na ten moment nie wiadomo, w którym obozie doszło do zakażenia. 

„Walka przesunięta na kolejny tydzień, COVID znowu atakuje! Dziękuję wszystkim za wsparcie!”

Shamil Abdurakhimov (20-5) aktualnie sklasyfikowany jest na siódmej pozycji w rankingu kategorii królewskiej UFC. Po raz ostatni zawalczył we wrześniu 2019 roku, gdy zmierzył się z Curtisem Blaydesem (14-3). Popularny „Razor” pokazał się wówczas z lepszej strony, kończąc Rosjanina już w drugiej rundzie, co przerwało jednocześnie jego wcześniejszą serię trzech triumfów.

Zobacz także: UFC Vegas 32: Sandhagen vs. Dillashaw – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Chris Daukaus (11-3) natomiast będzie podchodził do tej rywalizacji napędzony czterema zwycięstwami z kolei, z czego trzy zaliczył pod szyldem amerykańskiego giganta. 31-latek zdecydowanie nie lubi zostawiać werdyktu w rękach sędziów. Najlepiej może o tym świadczyć fakt, iż w dotychczasowej, profesjonalnej karierze, do decyzji wychodził zaledwie jednokrotnie.

Źródło: Twitter/Chris Daukaus