Fighterzy, którzy mają wiele do udowodnienia, czyli Daniel Iliev i Damian Ostęp dołączają do EFM SHOW! Panowie zmierzą się w formule K1, a polem bitwy będzie klatka do MMA.

Daniel Iliev to kickboxer, który ma spore ma doświadczenie w nokautowaniu polskich zawodników. Z marzeniami o wygranej w walce z nim bardzo szybko pożegnał się między innymi  Grzegorz Marko. Podczas KGP 24 (Kickboxing Grand Prix) pokazał, że dynamit ma nie tylko w nogach, ale też w rękawicach. Nigdy nie wiadomo, który jego cios może być tym kończącym. Jedyne co jest pewne to to, że trzeba być przygotowanym na naprawdę twardą walkę! Skąd ta pewność? Bo uczył się między innymi u legendy kickboxingu – Badra Hariego.

Zobacz także: Sprzęt dla zawodowców WarHouse – wykorzystaj rabat!

Jego rywalem będzie Damian Ostęp, którego ostatnia walka to porażka podczas EFM 3 w czerwcu 2020 roku. Zawodnik przyznaje, że po tej przegranej wyciągnął wnioski i jest gotowy raz jeszcze sprawdzić się w oktagonie. Stoczył także jedną walkę dla ACA. Na co dzień trenuje w Berserkers Team. Twardy charakter i dążenie do wyznaczonego celu za wszelką cenę to jego motto życiowe. Chce inspirować sportem. Kogo przede wszystkim? Swoją 4-letnią córkę, która będzie trzymała kciuki za walkę ojca.

FIGHT CARD EFM SHOW:
Main Event: MICHAŁ PASTERNAK vs  MACIEJ RÓŻAŃSKI
Super Fight: AKOP SZOSTAK vs RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
MMA Fight: ARKADIUSZ KASZUBA vs PATRYK GRZEMSKI
K1 Cage: DANIEL ILIEV vs DAMIAN OSTĘP

Ponad to, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego.

źródło: Informacja prasowa