Na kilka dni przed UFC Vegas 77, z rozpiski wypada starcie, które miało rozegrać się w ramach karty głównej. Chodzi o pojedynek w kategorii ciężkiej, pomiędzy Waltem Harrisem oraz Joshem Parisianem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po bardzo mocnym UFC 290 przyszedł czas na nieco mniejsze wydarzenie, które rozegra się w obiekcie APEX. Kibice już wcześniej mieli zastrzeżenia co do nadchodzącej karty walk, a ta uszczupliła się jeszcze o kolejne starcie. Do klatki ostatecznie nie wejdą wówczas Walt Harris (13-10) oraz Josh Parisian (15-6). Wszystko ze względu na problemy z dopingiem pierwszego z nich.

„Moja walka wypada z uwagi na problem, który pojawił się po ostatnim teście zrobionym przez USADA. Wierzę, że chodzi o suplement, któremu w pełni ufałem całe życie, jednakże ostatecznie nie był on zatwierdzony przez agencję. Jestem kompletnym idiotą, że tego wcześniej nie sprawdziłem, ale nie oszustem. Szczerze przepraszam mojego rywala – Josha Parisiana. Naprawdę chciałem się z tobą zmierzyć w oktagonie. Kiedy już przez to wszystko przebrnę i nadal będziesz wyrażał chęć walki, możemy to znowu zrobić! Będę teraz współpracował z UFC i USADA, by rozwiązać sprawę w najbliższych tygodniach.”

napisał Amerykanin w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: UFC Vegas 77 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Harris ma za sobą kiepski okres w zawodowym życiu. Przegrywał bowiem w trzech minionych konfrontacjach. Po raz ostatni zawalczył w czerwcu 2021, mierząc się z naszym rodakiem Marcinem Tyburą (24-7). Finalnie zmuszony był jednak uznać wyższość Polaka po tym, jak ten rozbił go w inauguracyjnej odsłonie.

Źródło: Twitter/Walt Harris