Nate Diaz w szczerych słowach wypowiedział się o wszystkich zawodnikach typujących jego porażkę z Leonem Edwardsem na UFC 263.

Przed bardzo oczekiwanym starciem w wadze półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem (18-3) a Natem Diazem (20-12), 36-latek udzielił wywiadu dla ESPN. Podczas rozmowy, Diaz został poproszony o podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat tego, że tak wielu zawodników typuje, iż to Anglik wyjdzie z tego starcia jako zwycięzca.

Do wszystkich zawodników tam mówiących cokolwiek o mnie, jeśli nie jest to pozytywne, to po prostu zamknijcie się i pie*dolcie się. To jest to, co myślę o was. I tak właśnie przebiegała i przebiega cała moja kariera, a jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, to nie mów nic. Bo ja tak właśnie działam. Jeśli nie mam nic miłego do powiedzenia, zachowuję swoje przewidywania dla siebie. Do wszystkich tych facetów, którzy mówią o tym, że przegram, wasze przewidywania są gó*no warte.

stwierdził Diaz.

Nate Diaz nie rywalizował od czasu poniesienia porażki przez TKO z Jorge Masvidalem (35-15) na UFC 244 w listopadzie 2019 roku. Przed tą przegraną 36-latek przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Anthony’ego Pettisa (24-11).

Zobacz także: Dana White ustawia kolejkę do walki z Usmanem: Najpierw Covington, potem…

źródło: bjpenn.com