21 kwietnia miejsce będzie miało Babilon MMA 35, które rozegra się w Jaworznie. W main evencie dojdzie do rewanżowej potyczki, na szali której znajdzie się pas wagi średniej – Piotr Wawrzyniak vs. Adrian Błeszyński.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Organizacja Babilon MMA ujawiniła pierwsze szczegóły związane z 35. edycją. Ta rozegra się końcem kwietnia w Jaworznie. Starciem, które zwieńczy całe wydarzenie, będzie pojedynek na szczycie kategorii do 84 kilogramów, w ramach którego Piotr Wawrzyniak (10-5) stanie w szranki z popularnym „Aresem”, Adrianem Błeszyńskim (10-5-1). O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych promocji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Zobacz także: Zapowiedź walki Humburger vs. Bueno: „Jeżeli postawię sobie jakiś cel, to go realizuję” [WIDEO]

Dla zawodników będzie to już drugie spotkanie w klatce Babilonu. Po raz pierwszy doszło do tego w maju 2021, podczas gali z numerem 22. Jako triumfator arenę opuścił ostatecznie Wawrzyniak, który rozbił oponenta przed końcem drugiej odsłony. Od tego czasu stoczył jeszcze dwa kolejne pojedynki, które zwyciężył.

„Ares” również podejdzie do rywalizacji po wygranej. Na Babilon MMA 31 zmierzył się z Dagomirem Zimmerem (4-3), którego finalnie wypunktował na pełnym dystansie.

Źródło: Instagram/Babilon MMA