Początkiem marca Piotr Wawrzyniak stanie przed szansą wywalczenia pełnoprawnego tytułu wagi średniej OKTAGON MMA! Na 54. edycji zawalczy z Patrikiem Kinclem. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone przez samą organizację. 

Piotr Wawrzyniak (12-5) przebojem wdarł się do czesko-słowackiej organizacji, debiutując na OKTAGON 51. Momentalnie wszedł do pojedynku z Vlasto Cepo (12-3), na którego szali znalazło się tymczasowe trofeum. Polak pokonał swojego przeciwnika przed czasem, rozbijając go w trzeciej odsłonie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dzięki swojej postawie wywalczył sobie pierwszeństwo do konfrontacji o pełnoprawne trofeum dywizji średniej. Okazuje się, iż ta będzie miała miejsce już drugiego marca, podczas rozgrywanej w Ostrawie gali OKTAGON 54.

Rywalem Wawrzyniaka będzie oczywiście Patrik Kincl (27-10). Bardzo dobrze znany na naszym podwórku zawodnik aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw. Ostatni raz widziany był w akcji w maju. Pewnie pokonał wtedy na pełnym dystansie Karlosa Vemolę (36-8). Wcześniej w przegranym polu zostawiał jeszcze Alexa Lohore (23-10), a także Samuela Kristoficia (17-6).

Zobacz także: Piotr Strus vs Jason Radcliffe na gali Strife Tube 4

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA