Weili Zhang ma problemy z uzyskaniem wizy. Z pomocą przychodzi kandydatka na prezydenta USA

32
źródło: mmajunkie.com

Mistrzyni kategorii słomkowej Weili Zhang (20-1) ma problemy z uzyskaniem wizy do Stanów Zjednoczonych. Swoją pomoc zaproponowała kandydatka na prezydenta USA – Tulsi Gabbard.

Zhang za pomocą swojego Instagrama poinformowała, że nie otrzymała wizy do USA.

„Mój wniosek o amerykańską wizę został odrzucony ponownie. Nie wiem dlaczego. Może wypełniłam źle dokumenty? Czy dlatego, że jestem samotną kobietą? A może pracownik w dziale wiz miał zły dzień? Mam nadzieję, że uda się rozwiązać sprawę i będę mogła spotkać się z fanami oraz przyjaciółmi w Ameryce. Nadal działamy i czekamy na dobre wiadomości w sprawie mojego wyjazdu 15 października.”

Z pomocą przyszła kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki z ramienia partii Demokratycznej – Tulsi Gabbard, która obiecała pomoc w uzyskaniu wizy dla mistrzyni UFC.

Menadżer zawodniczki wydał również oświadczenie na ten temat:

W tej chwili odmówiono nam wizy, aby przybyć na tydzień medialny w przyszłym tygodniu. Uważamy, że doszło do pewnego rodzaju nieporozumień. Nie jesteśmy pewni pewni, co się stało, ale pracujemy nad tym. Dział prawny UFC zajął się już tą sprawą oraz pani Tulsi Gabbard postara się nam pomóc.

źródło: mmajunkie.com