Wendres Carlos Da Silva rywalem Bartosza Fabińskiego na PROMMAC 1.

Gala PROMMAC 1 to gwarancja walk MMA na międzynarodowym poziomie. Do grona zawodników dołączył Wendres Carlos Da Silva, czyli brazylijska „Godzilla”, który zmierzy się z Bartoszem Fabińskim.

Fani MMA powinni doskonale pamiętać tego zawodnika z gali MMA Attack 2, gdzie
w pięknym stylu pokonał Piotra Strusa. Od tego czasu Brazylijczyk wygrał dwie kolejne walki i przedłużył pasmo swoich zwycięstw do pięciu. Na gali PROMMAC 1 zaprezentuje się polskim fanom po raz kolejny. Czy tym razem również uciszy widownię jak podczas pamiętnej walki z Piotrem Strusem?

Największym atutem Wendresa jest jego wszechstronność. To kompletny zawodnik MMA, tak samo dobry w każdej płaszczyźnie. Nie sprawia mu różnicy, czy walka toczy się
w stójce, w klinczu, czy w parterze. Wszędzie jest w stanie skończyć ją przed czasem. Jego dodatkowym atutem są znakomite warunki fizyczne – wzrost i ogromny zasięg ramion, z którego potrafi znakomicie korzystać.

Każdy kto widział walki Brazylijczyka wie, jak  efektowny i nieszablonowy to zawodnik. Jego obecność w klatce PROMMAC 1 po prostu gwarantuje walkę na światowym poziomie.

Dla Bartosza Fabińskiego pojedynek z „Godzillą” będzie największym wyzwaniem
w dotychczasowej karierze. Ale dla zawodnika z takim potencjałem i ambicjami, jak Bartek, każda kolejna walka musi być podniesieniem poprzeczki wyżej. Starcie  z Wendresem Carlosem pokaże, jak bardzo Bartek rozwinął się w ostatnich latach i czy jest już gotowy na walki dla największej organizacji na świecie. Ewentualne zwycięstwo nad Brazylijczykiem może go bardzo mocno do tego przybliżyć.

 

Informacja prasowa PROMMAC