Wieczór Walk 6: LIVE IN STUDIO w drugiej połowie lipca

278
źródło: Facebook/ Wieczór Walk

Pierwotnie gala Wieczór Walk 6 miała odbyć się w maju, ale w związku z panującą pandemią koronawirusa wydarzenie musiało zostać przesunięte na późniejszy termin. Organizator poinformował, że gala wróci w drugiej połowie lipca w wersji studyjnej.

To już pewne! Wieczór Walk 6 odbędzie się w wersji studyjnej w drugiej połowie lipca. Niedługo podamy dokładną datę oraz sposób w jaki będzie można na żywo obejrzeć transmisję gali.

W tej trudnej dla wszystkich sytuacji postanowiliśmy podjąć ryzyko, jakim jest zorganizowanie gali bez publiczności i w nowej dla nas formule. Podjęliśmy tę decyzję przede wszystkim z myślą o młodych sportowcach, którzy w obecnej sytuacji pozostali bez perspektyw startów na długie miesiące. Jeśli test wypadnie pomyślnie, a możliwości organizacji eventów wciąż będą ograniczone, postaramy się nasze studyjne wydarzenia organizować częściej. Trudności mogą nas zatrzymać albo zmobilizować do szybszego rozwoju. Wybieramy tę drugą drogę, dlatego szykujemy kilka nowych formatów w ramach WW. Wszystko oczywiście w czysto sportowej postaci. Śledźcie zatem nasze poczynania i wspierajcie nas!

Informacja Prasowa