Wygląda na to, że Wiktoria Czyżewska zna już termin kolejnego występu, więc pora oficjalnie rozpocząć przygotowania. W tym celu Polka wybrała się z wizytą do jednego z najlepszych klubów na świecie – American Top Team.

Po spektakularnej karierze amatorskiej, Wiktoria Czyżewska przeszła na zawodowstwo pod koniec minionego roku. Bardzo szybko trafiła do największej organizacji MMA w Polsce – KSW. Debiut miał miejsce w grudniu, podczas hitowego wydarzenia z numerem 77. Stanęła ona wówczas w szranki z Aleksandrą Karasevą i nie dając jej najmniejszych szans, rozbiła ją już w inauguracyjnej odsłonie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od tego czasu brak było większych konkretów związanych z następną walką, jednakże wiele wskazuje na to, iż niebawem ulegnie to zmianie! Czyżewska rozpoczęła już bowiem obóz przygotowawczy. Najbliższe dni spędzi na Florydzie, a konkretniej w American Top Team, gdzie będzie miała okazję potrenować z zawodnikami i zawodniczkami z całego globu. Zobaczymy więc, jak wpłynie to na jej dyspozycję podczas samej konfrontacji.

Zobacz także: Jubileuszowa gala FEN 50: walka o pas, Sianos, Poniedziałek, Esiava na karcie

Źródło: Facebook/Wiktoria Czyżewska