Tomasz Narkun od jakiegoś czasu szlifuje swoje umiejętności w poznańskim ANKOS MMA. „Żyrafa” podzielił się teraz ze swoimi kibicami nagraniami z pracy na tarczach, dodatkowo okraszając post krótkim, acz stanowczym komentarzem: „Wrócę na szczyt”.

Kariera Tomasza Narkuna (18-6) w ostatnim czasie znalazła się na zakręcie. Na sześć minionych pojedynków, przegrywał aż czterokrotnie. Dodatkowo, obecnie posiada serię trzech porażek, co oznacza, iż po raz ostatni klatkę opuszczał jako triumfator w listopadzie 2020 roku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, iż z tego powodu postanowił coś zmienić. Wybrał się więc z wizytą do Poznania, a dokładniej do ANKOS-u MMA, gdzie na co dzień trenuje wielu topowych polskich ciężkich oraz półciężkich. Zobaczcie migawki z jego przygotowań.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Narkun (@tomasznarkun)

Na ten moment nie wiadomo, kiedy były czempion organizacji KSW wróci do okrągłej klatki. On sam zdradził jednak jakiś czas temu, iż dojdzie do tego w niedalekiej przyszłości. Trzeba więc teraz wyłącznie poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony organizacji.

Zobacz także: Były mistrz, Tomasz Narkun, niebawem wróci do klatki KSW

Źródło: Instagram/Tomasz Narkun