Były mistrz wagi półciężkiej KSW, Tomasz Narkun, po trzech kolejnych niepowodzeniach nie zamierza składać broni! Co więcej – już wkrótce ponownie zobaczymy go w okrągłej klatce.

Tomasz Narkun (18-6) ma za sobą bardzo trudny okres w swojej sportowej karierze. Na trzy minione konfrontacje nie wygrał ani razu. Po raz ostatni widziany był w klatce, w październiku minionego roku. Podczas rozgrywanego w Nowym Sączu KSW 75 skrzyżował rękawice z debiutującym w organizacji, Luisem Henrique da Silvą (19-8), i po dobrej pierwszej rundzie, w kolejnej padł na matę po wysokim kopnięciu. Nokaut ten zdaniem naszej redakcji zasłużył nawet na szczególne wyróżnienie.

Zobacz także: NOKAUT ROKU – piekielny front da Silvy powala Narkuna [NAJ2022 – Polska]

Co najważniejsze – „Żyrafa” w żaden sposób nie zamierza jednak się zatrzymywać. Reprezentant Berserker’s Team zakomunikował w swoich mediach społecznościowych, iż niebawem ponownie zobaczymy go w klatce największej organizacji MMA w Polsce.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Najbliższa gala KSW rozegra się 25 lutego w Libercu. Następne wydarzenia, to 17 marca (Lubin), a także 22 kwietnia. Kiedy Narkun stoczy więc swój kolejny pojedynek? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Twitter/Tomasz Narkun