Czy tym razem dojdzie do walki Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką? Można powiedzieć, że to „ostatni dzwonek” na zmaterializowanie się takiej konfrontacji.

Pierwotnie panowie mieli się ze sobą mierzyć w styczniu zeszłego roku. Kontuzja byłego pięściarza uniemożliwiła starcie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od tego czasu Warszawiak wygrał trzy boje – pokonał Tomasa Moznego, Bogdana Stoicę i Ivana Vitasovica. Jak widać, traktuje MMA w pełni poważnie. Z zaangażowaniem podchodzi do przygotowań. Na Instagramie obwieścił swój pobyt w American Top Team:

fot. instagram / arekwrzosek

Obecność polskich zawodników w tym klubie przecierała Joanna Jędrzejczyk oraz Krzysztof Jotko. Później gościli w nim m. in. Mateusz Gamrot, Borys Mańkowski czy Łukasz Rajewski. Aktualnie przebywają tam też Robert Ruchała i Mateusz Rębecki.

Nie przegap najbliższej gali KSW: KSW 92 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

„Szpila” raczej nie opuści granic naszego kraju podczas przygotowań do starcia z Wrzoskiem. Artur ma za sobą trzy występy w klatce. Ostatni pojedynek stoczył na Stadionie Narodowym – odprawił Mariusza Pudzianowskiego przed czasem. Konfrontacja stójkowiczów jest walką wieczoru KSW 94, która odbędzie się 18 maja w Ergo Arenie.

źródło, fot.: instagram / arekwrzosek