Wspieraj nas na PATRONITE i YouTube

1522

Uruchomiliśmy już dwie platformy wsparcia – Patronite.pl i opcja wspierających na YouTube.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYM PATRONOM i WSPIERAJĄCYM:
Łukasz Fischer
Kamil Cichocki
Małgorzata Snarska

Krzysztof Kubowicz
Piotr Pióro
Patron anonimowy
Mateusz Kupiński
Patron anonimowy
Jarosław Dejnek
Fabian Warzecha
Michał Radziszewski
Bartek Klo
Piotr Baran
Paweł Sowa
Łukasz Bąk
Cezary Skawski
Maciej Rubas
Adam Walerych
Marcin Haligowski
Piotr Cichocki
Igor Zaprzaluk
Rafał Jóźwicki
Karol Kwiatkowski
Marcin Bida
Tobiasz G
kiven2121
Paweł Dołęga
Dawid Kłodziński
Patron anonimowy
Marek Warga
Paweł Podkański

Jako redakcja mamy spore ambicje związane z rozwojem. Nie chcemy wiecznie przetwarzać newsów i wywiadów z zagranicznych portali. Chcemy takie materiały tworzyć sami! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać Wam wieści z pierwszej ręki o gwiazdach organizacji z całego świata: mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, mamy wiedzę o MMA, jesteśmy pracowici i nie boimy się wyzwań. Wstrzymuje nas wyłącznie brak wystarczających funduszy na wyjazdy!

I tu zwracamy się do Was, Drodzy Przyjaciele i Fani. Chcielibyśmy jeździć nie tylko na europejskie gale UFC, ale w niedalekiej przyszłości także na wydarzenia innych organizacji, odbywające się na naszym kontynencie. A potem… potem marzy nam się robienie wywiadów ramię w ramię z Brettem Okamoto i Arielem Helwanim na numerowanych galach w Stanach. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?

Obliczyliśmy, iż stałe wsparcie redakcji w wysokości min. 1500 zł miesięcznie zapewni nam możliwość bezpośredniego relacjonowania wydarzeń MMA ze świata. Już w najbliższych miesiącach wybieramy się na gale UFC w Pradze, Londynie oraz St. Petersburgu.

Wyjazd na taką galę, to nie przelewki. Trzeba pokryć sporo kosztów. Nam zależy, aby każdorazowo sfinansować dla 2 reporterów:
– bilety lotnicze w obie strony;
– nocleg (3-4 dni, czyli od media day, przez ceremonię ważenia aż do samej gali);
– wizy;
– transfery miejscowe;
– diety.

Przypominamy, że nasi reporterzy nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę, zatem staramy się pokryć wszelkie koszty takich wyjazdów, aby nie musieli już nic do nich dokładać.

Z każdego takiego wyjazdu gwarantujemy „przywiezienie” wywiadów, materiałów wideo, newsów o zagranicznych gwiazdach MMA.

Jeśli zechcesz nas wesprzeć, to zapraszamy na nasz profil na PATRONITE i YouTube, gdzie można wybrać jeden z progów:

5 zł
Zaczynamy od niewielkiej kwoty, ale jak to mawiają babcie, „grosz do grosza, a będzie kokosza”!
Wszystkich, którzy zdecydują się nas wesprzeć kwotą 5 zł, dodamy do listy Patronów (po nazwie/nazwisku) znajdującej się na naszej stronie oraz do napisów końcowych po sztandarowym podcaście MMATuNajt! A co! Będziemy się chwalić :)

10 zł
Jest dobrze :) Tak dobrze, że za 10 zł miesięcznie możemy zaoferować Wam dostęp do wywiadów i innych ekskluzywnych materiałów na ok 24h przed publikacją ich na naszym kanale oraz zaproszenie do tajnej grupy Patronów ITC na facebooku, gdzie będziemy pisać i dyskutować o kuluarowych newsach… plotkach, pogłoskach, nowych zestawieniach, planach redakcji na wyjazdy czy wywiady na najbliższe tygodnie. Chcemy, aby nasi Patroni poczuli, że uczestniczą w życiu redakcji.

UWAGA: Ten próg zawiera także gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni oferujący nam 5 zł.

30 zł
Co można zdziałać za 30 zł miesięcznie? Sporo! Dlatego też chętnie odwdzięczymy się za taką dotację dla naszej redakcji! Raz na trzy miesiące będziesz mógł, Szanowny Patronie, zadać do 5 swoich pytań wybranemu zawodnikowi, do którego wybierzemy się na rozmowę. Będziemy regularnie wstawiać na naszą tajną grupę nazwiska zawodników, spośród których można będzie wybrać sobie konkretną osobę. A dla tych z Was, Drodzy Patroni, którzy mają ochotę podyskutować o MMA na antenie, mamy inną opcję: raz na trzy miesiące zaproszenie do udziału w MMA TuNajt! Wybór należy do Was!

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5 i 10 zł).

50 zł
50 zł piechotą nie chodzi! Jak możemy Ci się odwdzięczyć, Drogi Patronie za takie wsparcie? Raz na trzy miesiące otrzymasz od nas zaprojektowaną wyłącznie dla Ciebie grafikę (na tapetę komputera, telefonu lub zdjęcie w tło fb) autorstwa jednego z najlepszych grafików w branży MMA, Ramireza. Ty sam zadecydujesz, jaki będzie temat tej grafiki! Jeśli zaś wolisz słowo pisane, to opcjonalnie, również raz na trzy miesiące możesz, Szanowny Patronie, wskazać temat artykułu (news, wywiad, felieton), który stworzymy i zamieścimy na stronie lub wybrać gościa na LAJF w grupie MMA Polska & Świat.

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10 i 30 zł).

100 zł
To już jest poważna kwota i nie ukrywamy, że będziemy się bardzo starać, abyś poczuł, Drogi Patronie, że dostajesz od nas coś ekskluzywnego w zamian za swoje wsparcie. Raz na trzy miesiące oferujemy Ci koszulkę ze sklepu InTheCage.pl z wybranym motywem (każdym, jakiego sobie zażyczysz) lub również raz na trzy miesiące pozdrowienia wideo od zawodników UFC/KSW (lub innej wybranej organizacji), biorących udział w gali, na której będzie obecna nasza redakcja.

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10, 30 i 50 zł).

200 zł
Absolutny TOP OF THE TOP! Patroni, którzy co miesiąc wygospodarują na wsparcie InTheCage.pl kwotę 200 zł otrzymają raz na trzy miesiące plakat lub inny gadżet z autografami/dedykacjami gwiazd wybranej gali, na jakiej będzie obecna redakcja oraz również raz na trzy miesiące ekskluzywne nagranie typu vlog zza kulis gali, dzięki któremu uchylimy rąbka tajemnicy, jaką owiana jest praca reporterów w media roomach. Nagranie to będzie przez nas zmontowane i przekazane bezpośrednio Tobie, Drogi Patronie, abyś mógł je dołączyć do domowej filmoteki!

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10, 30, 50 i 100 zł).

Co nas wyróżnia?
1. Portal jest tworzony przez fanów dla fanów. Te parę osób na zdjęciu poniżej może nie przepadać za tym samym rodzajem muzyki, albo woli czytać inne gatunki książek, natomiast łączy ich jedno: miłość do MMA, którą uwielbiają się dzielić.

2. Nasi redaktorzy przez bardzo długi czas dokładali z własnej kieszeni, aby móc pojechać na galę czy zakupić sprzęt do nagrywania wywiadów. Teraz, gdy część wydatków możemy wreszcie pokryć dzięki reklamodawcom oraz przychodom z YouTube’a, redaktorzy nadal wykonują swoją sumienną pracę pro publico bono i nie utrzymują się z portalu.

3. Nie żądamy (jako nieliczni, jeśli nie jedyni) od małych czy dużych organizacji pieniędzy za przyjazd na galę czy za patronat. Zawsze chętnie wspieramy nowe inicjatywy na rynku MMA i jeśli tylko pozwala nam na to praca zawodowa, wyjeżdżamy nawet na drugi koniec Polski, aby podać fanom wyniki pojedynków i zrobić materiały wideo.

4. Jako jedyni jeździmy regularnie na europejskie gale UFC. Od 2 lat jesteśmy na prawie każdym takim wydarzeniu mimo, że z punktu widzenia „biznesowego” wywiady z tych gal nie „klikają” się tak dobrze, jak choćby z KSW. Wyjazdy takie to spory koszt dla redakcji, ale to też dla nas ogromny prestiż i zaszczyt, móc zaprezentować widzom i czytelnikom ekskluzywne materiały z zawodnikami największej organizacji MMA na świecie.

5. Nagrywamy najdłużej istniejący i najbardziej regularnie pojawiający się podcast dla fanów MMA pod nazwą MMA TuNajt. W programie komentujemy aktualne tematy z branży, typujemy zbliżające się gale i odpowiadamy na pytania słuchaczy. Niektóre z dyskusji Maliny i Mariusza (np. te o Jonie Jonesie) przeszły już do historii i są często przywoływane przez fanów w komentarzach pod kolejnymi materiałami.

Do tego, jako jedyni, tworzymy podcast wyłącznie o kobiecym MMA, w którym nasze redaktorki dzielą się swoimi opiniami, czasem kontrowersyjnymi dla męskiej części fanów sportów walki. Cóż… tym bardziej warto posłuchać ;)

6. Nasz kanał na YouTube to nie tylko standardowe wywiady z zawodnikami: to także „Wywiady inne niż zawsze..”, czyli materiały z udziałem dziewczyn/partnerek wojowników (bardzo ciekawe, pozwalające poznać tych chłopaków i ich partnerki od prywatnej strony).

7. Naszym widzom nie pozwalamy się nudzić! Serwujemy im materiały obszerne, ciekawe, często niestandardowe, a rozmówcami są nie tylko gwiazdy MMA, ale też organizatorzy czy sędziowie.

8.Nasz portal to takżenietypowe, bardzo wysmakowane grafiki do artykułów i felietonów autorstwa Ramireza, czyli Marka Romanowskiego, jednego z założycieli InTheCage.pl.

9. Współtworzymy najlepszą grupę o MMA na polskim facebook’u: MMA Polska & Świat, w której fani mogą dyskutować o naszym ukochanym sporcie w przyjaznej atmosferze, a dodatkowo każdy ma okazję zadać pytanie zawodnikom, których zapraszamy na tzw. LAJFY, czyli transmisje na żywo. Absolutnie unikatowa formuła!

Dlaczego postanowiliśmy zaprezentować się na Patronite? Przede wszystkim dlatego, aby móc się profesjonalizować: wyjeżdżać na bardziej odległe gale UFC, niż tylko te w Londynie czy Hamburgu oraz doskonalić zaplecze sprzętowe, żeby nasze materiały były coraz lepsze! POMOŻECIE? :)

Kliknij TUTAJ :)

Poprzedni artykułOFICJALNIE: Łebkowski vs. Zieliński na FEN 24
Następny artykułArtem Lobov zawalczy na gołe pięści
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.