Wyjątkowe zawody ALMMA VIP jeszcze w tym miesiącu

źródło: materiały prasowe ALMMA

W imieniu organizatora zapraszamy na wakacyjną edycję zawodów Amatorskiej Ligi MMA – ALMMA VIP.

Te wyjątkowe zawody odbędą się w sobotę 24 sierpnia 2019 r. w Sochaczewie na Plaży Miejskiej (ul. Podzamcze).

W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior Mężczyzn, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS oraz turniej grapplingowy w kategoriach U12, U15, U18 i senior.

Walki w formule MMA rozgrywane będą w octagonie, natomiast w formule grappling – na macie ułożonej na platformie dryfującej po rzece.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

Informacja prasowa

Poprzedni artykułUFC 241 Embedded – odcinek 1 [WIDEO]
Następny artykułOvereem kontra Harris w walce wieczoru UFC Waszyngton
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.