Mamy dla Was krótką relację od najlepszego i najbardziej zapracowanego cutmana w polskim MMA- Vahagna Patrosyana. Ostatnio pracował przy XCage trzynastego marca i dzięki swojej uprzejmości opisał dla nas dwa największe rozcięcia z tej gali. Postaramy się publikować takie relacje po każdej gali, na której Vahagn będzie pracować.

Zawodowa gala Xcage 7 – moim zdaniem jedna z lepszych obstawionych imprezy mma w tym roku. Same zestawione nazwiska elektryzowały publiczność i obsługę gali czekając tylko za pojedynkami.
Urazów na gali nie zabrakło, możliwość uderzeń łokciami były wykorzystywane  przez zawodników w kilku walkach ale to nie tylko one powodowały urazy.W związku z tym, że urazów było sporo, postaram się wybrać jedne z ciekawszych które na pewno zaskoczą.

Sylwester Borys vs Kamil Roszak – w połowie drugiej rundy mocne uderzenie kolanem Sylwestra w głowę Kamila. Nad lewym łukiem brwiowym powstało spore i nie równe rozcięcie w literę „L” które było zarazem dosyć głębokie oraz klasyfikujące się do szycia. Wszystkich których zastanawia jak wygląda kość czołowa pod skórą człowieka to tutaj miałem okazję po raz któryś ją zobaczyć. Udało się zatamować krwawienie a zawodnik dotrwał do końca walki.

Vahag, Borys

Adrian Zieliński vs Viktor Tomasevic – pierwsza runda, mocne rozcięcie na czole i nokaut Litwina. Nie jedna walka kończy się w ten sposób ale ten przypadek zasługuje na krótką wzmiankę – sami zobaczcie. Głębokie i szerokie rozcięcie w miejscu gdzie włókna cienkiego mięśnia przechodzą pionowo do poprzecznego rozcięcia.

 Vahagn, Zieliński