Michał Materla mimo wielu problemów w stójce poradził sobie z Kendallem Grovem, nokautując Amerykanina w drugiej rundzie!

Runda 1:

Próba lewego w wykonaniu Kendalla Grove’a. Niskie kopnięcie Michała Materli. Lewy na wątrobę i prawy na głowę po stronie byłego mistrza KSW, po których ugiął się nieco Amerykanin. Dwa krótkie lewe polskiego zawodnika. Kombinacja rozpoczęta od podbródkowego w wykonaniu Grove’a. Lewy zawodnika z USA, wymiana na niskie kopnięcia. Dwa lewe Materli, chęć kontry w wykonaniu rywala. Prawy na wątrobę, sporo ciosów prostych w wykonaniu Grove’a. Coraz więcej ciosów wyprowadzał i trafiał Hawajczyk. Próba przechwycenia kopnięcia przez Materlę, lecz nieskuteczna. Ciosy proste Kendalla. Kombinacja ciosu na korpus i głowę w wykonaniu Materli. Nieudana próba wejścia w nogi u Michała. Kolano doszło do głowy Berserkera. Cios na wątrobę w wykonaniu Materli, mocne prawe ze strony Amerykanina. Lowkick po stronie Materli. Sporo ciosów dochodziło do głowy obu zawodników, więcej jednak zbierał Materla. Seria trzech uderzeń doszła do szczęki Polaka. Ponowna próba wejścia w nogi, lecz nieskuteczna. Lewy Materli, odpowiedź kilkoma ciosami ze strony zawodnika z Hawajów.

Runda 2:

Dwa krókie lewe zawodnika ze Szczecina. Kontra ciosami sierpowymi ze strony Grove’a. Niskie kopnięcie w wykonaniu Amerykanina. Mocny lewy Materli doszedł do głowy Grove’a! Amerykanin padł na deski, Materla rzucił się z ciosami celem dobicia, jednak Grove zdołał dojść do siebie. Materla szukał dojścia do firmowego krucyfiksu, lecz nieskutecznie, Grove uzyskał gardę. Kontrola w parterze i krótkie ciosy zaznaczające przewagę. Materla wstał po tym, jak rywal szukał dojścia do dźwigni łokciowej. Polak okopywał nogi rywala znajdującego się w pozycji leżącej. Sędzia podniósł akcję do stójki. Dobry podbródkowy doszedł do głowy polskiego zawodnika. Krótki lewy sierpowy w wykonaniu Grove’a. Wymiana na niskie kopnięcia. Prawy Amerykanina. Lewy Michała. Lowkick zawodnika z USA. Materla poczuł krew! Rywal ustawiony na siatce, zbierał coraz więcej uderzeń, po jednym z nich padł! Materla rzucił się z dobiciem do parteru, z pozycji bocznej potraktował Amerykanina łokciami, co dało sędziemu znak do przerwania starcia!