Tomasz Romanowski niejednogłośnie wypunktował Radosława Paczuskiego, zadając mu pierwszą w karierze porażkę.

Runda 1:

Niewiele akcji od początku rundy. Wysokie kopnięcie Radosława Paczuskiego. Mocny zamachowy lewy Tomasza Romanowskiego. Frontalne kopnięcie na głowę po stronie zawodnika z Warszawy. Zwarcie z bliskiego dystansu, trzy ciosy Romanowskiego. Lowkick zawodnika ze Szczecina, odpowiedź identyczną akcją po stronie rywala. Zryw Romanowskiego, kilka ciosów doszło do głowy Paczuskiego. Lewy zamaszysty sierp „Tommy’ego”. Kolejne niskie kopnięcia Romanowskiego. Dobry podbródkowy z lewej ręki w wykonaniu warszawiaka. Coraz bardziej otwierał się pojedynek! Frontalne kopnięcie po stronie Paczuskiego. Niskie kopnięcie Romanowskiego, błyskawiczna kontra w wykonaniu Paczuskiego, po której nieco zachwiał się oponent. Potężne kopnięcie na korpus po stronie Radosława. Lewy Romanowskiego doszedł do głowy Paczuskiego! Zawodnik z Warszawy przysiadł po ciosie! Akcja ponowiona, Romanowski coraz bardziej ochoczo wywierał presję. Wysokie okrężne kopnięcie Paczuskiego.

Runda 2:

Niskie kopnięcie po stronie Paczuskiego. Romanowski stracił równowagę, Paczuski poczuł krew, po czym obaj wdali się w szaleńcze wymiany! Obaj śmigali ciosami sierpowymi na lewo i prawo, obaj trafiali! Niskie kopnięcia Paczuskiego, próba obszernego prawego w wykonaniu Berserkera, lecz nieskuteczna. Niskie kopnięcie orbitującego wokół klatki Paczuskiego. Romanowski coraz bardziej odczuwał kopnięcia rywala, które odkładały się na jego wykrocznej nodze. Potężny sierpowy Romanowskiego posłał przeciwnika na deski! Paczuski próbował uciekać, jednak został złapany kolejnym uderzeniem! Walka w klinczu pod siatką, choć po chwili powróciła na środek okrągłej klatki. Szukanie kontry na niskie kopnięcie w wykonaniu Romanowskiego. Kolano na korpus, trzy sierpowe Romanowskiego. Za każdym razem, jak Paczuski podchodził do swojego rywala, ten rozpuszczał szaleńcze ciosy. Lowkick Paczuskiego.

Runda 3:

Lowkick Paczuskiego. Ponowne niskie kopnięcie zawodnika z Warszawy. Szukanie obszernych sierpowych u Romanowskiego. Podbródkowy Radosława. Kolano zawodnika z Warszawy. Kolejne kolana odkładały się na korpusie „Tommy’ego”. Zwycięzca programu „Tylko Jeden” ponownie trafił swojego rywala dobrym lewym. Niskie kopnięcie Paczuskiego. Paczuski ruszył z ciosami, kilkoma dosięgając szczęki rywala. Romanowski sklinczował, szukając możliwości do sprowadzenia, lecz nieskutecznie. Frontalne kopnięcie na głowę i dwa kolana po stronie Paczuskiego. Długi prosty Paczuskiego.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Tomasza Romanowskiego jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 28-29 na jego korzyść.