„Z nim dzieje się to, co ze wszystkimi profesjonalnymi zawodnikami, którzy stają się niesamowicie bogaci” – Dana White o Conorze McGregorze

360
en.as.com

Jakiś czas temu były podwójny mistrz UFC, Conor McGregor ogłosił przejście na sportową emeryturę. Ze względu na to, iż nie jest to pierwsze oświadczenie Irlandczyka o takiej tematyce, wiele osób zastanawia się, czy tym razem będzie ono miało charakter stały. Nawet sam prezes największej organizacji nie wydaje się zbytnio przejmować tym, o czym poinformował gwiazdor.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dana White w programie „The Herd with Colin Cowherd” przyznał, że mimo, iż teraz Conor McGregor znajduje się na emeryturze, nie będzie zaskoczony, jeśli za jakiś czas ponownie poprosi o występ.

Na dzień dzisiejszy Conor jest na emeryturze. Ale nie będę zdziwiony, jeżeli będzie chciał zawalczyć w przyszłym roku, jak już odbędą się te wszystkie inne pojedynki.

Prezes UFC, kontynuując przyznał, że za „Notoriousem” przemawia bardzo istotna kwestia – pieniądze. Z tego właśnie względu może wybrać, co tak naprawdę sobie życzy.

Nie ma wątpliwości, że Conor jest jednym z najlepszych na świecie. Z nim dzieje się to, co ze wszystkimi profesjonalnymi zawodnikami, którzy stają się niesamowicie bogaci. Jest na takim etapie swojej kariery, gdzie pozostało mu kilka walk, także może wybrać, co chce robić.

Irlandczyka ostatni raz mogliśmy obserwować w styczniu tego roku. Na gali UFC 246, po zaledwie 40 sekundach pokonał niezwykle doświadczonego Amerykanina – Donalda Cerrone.

Zobacz także: Mateusz Gamrot o Normanie Parke’u przed KSW 53: Należy mu się wpier*ol [WYWIAD]

Źródło: MMAfighting.com