Portal BJPENN.com poprosił kilku zawodników o podzielenie się swoim typem na rewanżową walkę Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą, która odbędzie się już w tę sobotę, na gali UFC 287 w Miami.

Rob Font (UFC, waga kogucia): To jest trudne… Oczywiście, Pereira ma numer Adesanyi, co ma wpływ na sytuację. Myślę, że stawiam na Pereirę ponownie, wydaje się, że on po prostu wygrywa.

Marlon Moraes (PFL, waga piórkowa): Myślę, że Adesanya sobie poradzi i tym razem nie da się złapać.

Billy Quarantillo (UFC, waga piórkowa): Postawię na Adesanyę. Wiem, że ma bilans 0-3, to dla niego będzie trudne zadanie, zwłaszcza pod względem psychicznym, mając z kimś bilans 0-3. Jednak oczekuję, że dokona właściwych poprawek, ponieważ kilka razy miał go już na deskach.

Adrian Yanez (UFC, waga kogucia): W tym przypadku muszę postawić na Adesanyę. On jest lepszym zawodnikiem i myślę, że tym razem nie da się złapać.

Brandon Royval (UFC, waga musza): Ponownie oddaję to Pereirze. Wydaje się, że po prostu ma numer Izzy’ego.

Davey Grant (UFC, waga kogucia): Myślę, że tym razem Adesanya to ogarnie. Obejrzałem wszystkie trzy ich walki i nawet dwie walki kickboxerskie. Myślę, że Adesanya wygrał pierwszą walkę, a potem w drugiej i trzeciej potyczce Adesanya prowadził i został znokautowany. Dla mnie Adesanya jest lepszym zawodnikiem, ale po prostu zostaje złapany.

Mario Bautista (UFC, waga kogucia): Myślę, że Pereira, po prostu ma jego numer i znów dostanie KO.

Zak Cummings (UFC, waga półciężka): Chciałbym powiedzieć, że Adesanya, ponieważ myślę, że będzie trochę bardziej walczył o zapasy. Pokazał, że jest lepszym, bardziej wszechstronnym zawodnikiem, ale trudno obstawić przeciwko sierpowemu Pereiry, więc powiem Alex przez KO ponownie.

Steven Peterson (UFC, waga piórkowa): Myślę, że Adesanya to odzyska. Nauczył się na błędach i wie, że nie może stać ustawionym plecami do klatki ponownie.

Zawodnicy typujący Alexa Pereirę: Rob Font, Brandon Royval, Mario Bautista, Zak Cummings

Zawodnicy typujący Israela Adesanyę: Marlon Moraes, Billy Quarantillo, Adrian Yanez, Davey Grant, Steven Peterson

Zobacz także: Sean O’Malley typuje Adesanyę w rewanżu z Pereirą: „Myślę, że wykorzysta zapasy do wygrania”

źródło: bjpenn.com