Zawodnicy MMA typują starcie Shevchenko vs. Carmouche 2

38
źródło: MMAFighting YT

Już jutro, w rewanżowy bój pójdą Valentina Shevchenko (17-3) z Liz Carmouche (13-6), na szali którego znajdzie się mistrzowski pas posiadany przez Bullet. Oto, jak ten pojedynek widzą zawodnicy MMA.

Germaine de Randamie (UFC, kategoria kogucia): „Valentina wygra. Myślę, że może to skończyć prawdopodobnie przez TKO, ale nie będę zaskoczona, jeśli pojedynek potrwa pełen dystans. Shevchenko jest brutalna.”

Gillian Robertson (UFC, kategoria musza): „Carmouche już wcześniej pokonała Shevchenko, zatem istnieje możliwość, że będzie w stanie zrobić to ponownie. Ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić końca panowania Shevchenko.”

Trevin Giles (UFC, kategoria średnia): „Shevchenko jest bestią, jestem za nią. Będzie mistrzynią przez długi czas i nie sądzę, że Carmouche ją zatrzyma.”

Benito Lopez (UFC, kategoria kogucia): „To twarda walka, Carmouche jest twarda i pokonała Shevchenko wcześniej. Ale, myślę, że Shevchenko wygra, choć to bliska walka.”

Jeremy Kennedy (PFL, kategoria piórkowa): „Shevchenko, ona jest po prostu na innym poziomie w tej dywizji i będzie ciężko ją pokonać.”

Ode Osbourne (UFC, kategoria kogucia): „Valentina to wygra. Sposób, w jaki się porusza, krąży wokół zawodniczek i je bije jest dewastujący i na pewno będzie mistrzynią na długie lata.”

Zawodnicy typujący Valentinę Shevchenko: Germaine de Randamie, Gillian Robertson, Trevin Giles, Benito Lopez, Jeremy Kennedy, Ode Osbourne

Zawodnicy typujący Liz Carmouche: BRAK

źródło: bjpenn.com