Bardzo ciekawe zestawienie w kategorii do 93 kilogramów zwieńczy zbliżającą się galę UFC Vegas 25. Uplasowany na trzecim miejscu w oficjalnym rankingu dywizji półciężkiej, Dominick Reyes podejmie aktualny numer pięć – Jiri’ego Prochazkę. Poniżej przedstawiamy, jak inni zawodnicy typują tę batalię. 

Devin Clark: „Myślę, że to będzie naprawdę dobra walka. Muszę wskazać Dominicka Reyesa. Wydaje mi się, że da radę przeciągnąć starcie i odnieść sukces w ostatnich trzech rundach – prawdopodobnie właśnie wtedy go skończy.”

Tristan Connelly: „Typuję Prochazkę, w debiucie naprawdę dobrze się pokazał.”

Cody Stamann: „Człowieku, to będzie bliskie starcie. Naprawdę podoba mi się Jiri Prochazka. Jest silny i ma ten nokautujący cios. Nie boi się mocnych wymian, dlatego myślę, że uda mu się posłać Reyesa na deski.”

Joe Solecki: „Wskazuję Reyesa. Co prawda zaliczył małą wpadkę z Błachowiczem, ale wciąż uważam go za jednego z najlepszych i wydaje mi się, że to wygra.”

Diego Ferreira: „Dominick. Myślę, że nieco zlekceważył Błachowicza i teraz będzie znacznie lepszym zawodnikiem. Prochazka daje się trafiać, a Reyes jest głodny walki, także zapewne poprawił swój boks i zwycięży.”

Dustin Jacoby: „Bardzo lubię Prochazkę, bo wdaje się w te techniczne wymiany. Myślę, iż jest dużo silniejszy od Reyesa, a tego da się obijać. Jiri przez nokaut.”

Jeff Molina: „Dużo zależy od tego, jak Reyes przyjął porażkę z Błachowiczem. Wydaje mi się, że nie podszedł do tamtego starcia z dobrym nastawieniem, dlatego rozsądnie postąpił, robiąc sobie dłuższą przerwę. Ale Jiri jest cholernie dobry, także według mnie uda mu się trafić już na początku i zakończyć to w pierwszej lub drugiej rundzie.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Dominicka Reyesa: Devin Clark, Joe Solecki, Diego Ferriera

Zawodnicy typujący Jiri’ego Prochazkę: Tristan Connelly, Cody Stamann, Dustin Jacoby, Jeff Molina

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 24: Whittaker vs. Gastelum

Źródło: BJPENN.com