Już dziś dojdzie do kolejnej gali UFC w Londynie. Dość nieoczekiwanie straciliśmy bardzo interesujące starcie w wadze średniej. Mieli w nim wystąpić Tome Breese (11-1) oraz Ian Heinisch (12-1). W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Darrenem Tillem (17-1-1) a Jorge Masvidalem (32-13).

Pierwotnie Anglik miał zmierzyć się z Cezarem Ferreirą (13-7) jednak doznał on kontuzji i musiał się wycofać z tej potyczki . Zastąpił go właśnie Amerykanin. Według Nolana Kinga pojedynek został odwołany z powodu problemów zdrowotnych Toma Bresse’a.

The Hurricane trafił do UFC po fenomenalnym nokaucie na gali z cyklu Dana White’s Thuesday Night Contender Series. Jego oponentem był Justin Sunter (6-2). Aktualnie posiada imponującą passę czterech wygranych z rzędu. W swoim ostatnim występie zwyciężył w świetnym stylu ze wspomnianym już Cezarem Ferreirą.

Reprezentant Tristar Gym debiutował w UFC w 2015 roku. Przez ten okres odniósł trzy imponujące zwycięstwa. Jednak tę serię przerwał dość niespodziewanie Sean Strickland (20-3). Po tej przegranej postanowił zawiesić swoją karierę na prawie 2 lata. Powrócił do oktagonu na UFC FN 130, gdzie pokonał przez TKO Daniela Kelly’ego (13-4).

Gala UFC on ESPN+5 odbędzie się dzisiaj w Londynie.

źródło: Twitter