Zmiana w walce wieczoru Silesian MMA Challenge 2. Łukasz Stanek z nowym rywalem

41
źródło: Łukasz Stanek MMA Fighter / facebook.com

Były rywal m.in. Adriana Błeszyńskiego, Claudio Rocha miał zmierzyć się w jednej z dwóch walk wieczoru gali Silesian MMA Challenge 2 ze znanym z występów w FEN czy Spartan Fight, Łukaszem Stankiem w limicie kategorii półśredniej.

Jak poinformował organizator na miesiąc przed galą, niestety Brazylijczyk ze względu na problemy z pozyskaniem zgody na przyjazd do Europy nie był w stanie zapewnić organizatorom na 100% swojej obecności podczas gali. Na szczęście organizacja dołożyła starań i znalazła zawodnikowi MMAtadores Katowice pewne zastępstwo w postaci innego, doświadczonego innego przeciwnika.

Ostatecznie Polak stanie w klatkowe szranki z Julio Cesarem Alvesem (16-12). Reprezentant Hiszpanii ma na swoim koncie pojedynki z takimi zawodnikami jak Albert Duraev [mistrz ACA w kat. średniej, przyp. red.] czy Joelem Alvarezem i Joaquimem Silvą [czynni zawodnicy UFC, przyp. red.]

O zmianie na karcie walk, organizator gali poinformował na facebookowym profilu wydarzenia.

Gala Silesian MMA Challenge 2 odbędzie się 21 września 2019 roku w Mysłowicach i będzie to druga edycja wydarzenia sygnowanego tą nazwą. W drugiej walce wieczoru legitymujący się zawodowym bilansem 5-2, Piotr Poniedziałek podejmie Brazylijczyka Gabriela Barreiro (10-5).