Zostaniesz absolutnie zniszczony, dzieciaku – McGregor prowokuje Fergusona

271
źródło: skysports.com

Tony Ferguson mimo odwołanej gali UFC 249, na której miał wystąpić w pojedynku wieczoru, postanowił zrobić limit wagowy kategorii lekkiej. Teraz największy gwiazdor organizacji – Conor McGregor skomentował to w swoich mediach społecznościowych.

Początkowo na gali z numerem 249, w walce wieczoru miał zmierzyć się niepokonany dotychczas mistrz kategorii lekkiej – Khabib Nurmagomedov z Amerykaninem Tony’m Fergusonem. Z powodu panującej światowej pandemii koronawirusa, granice większości państw zostały zamknięte, przez co występ Dagestańczyka okazał się niemożliwy. UFC szukało odpowiedniego zawodnika do starcia z „El Cucuyem” i ostatecznie stanęło na innym amerykańskim sportowcu – Justinie Gaethje. Jak ustalono, stawką tego pojedynku miał być tymczasowy mistrzowski pas dywizji lekkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gala UFC 249 pierwotnie miała się odbyć dzisiaj, aczkolwiek z powodu epidemii została odwołana. Ferguson mimo tego i tak postanowił wypełnić limit wagowy.

Zobacz także: Gala UFC 249 odwołana, ale Tony Ferguson i tak zrobił dziś wagę [WIDEO]

Poczynania Amerykanina szybko skomentował Conor McGregor. Irlandczyk zamieścił w swoich mediach społecznościowych prowokujący wpis, w którym wyśmiewa Tony’ego. Post został jednak szybko usunięty.

HAHAHAJAJ. YOU WILL BE BET TO THE ABSOLUTE NUCLEUS PULPOSUS WHEN I GET YOU, KID. PIC.TWITTER.COM/2SVBMZW5WJ

— CONOR MCGREGOR (@THENOTORIOUSMMA) APRIL 17, 2020

„Hahahajaj. Zostaniesz absolutnie zniszczony kiedy cię dopadnę, dzieciaku.”

Styl walki obu zawodników jest na tyle widowiskowy, że gdyby kiedykolwiek spotkali się oni w klatce to zdecydowanie można by było liczyć na ogromne emocje.

Źródło: BJPENN.com