Głód rywalizacji najwyraźniej nadal jest bardzo duży, bowiem po kilku miesiącach Kevin Lee zdecydował się powrócić ze sportowej emerytury. „Motown Phenom” zapowiada, iż postara się jeszcze namieszać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W lipcu minionego roku miejsce miał powrót Kevina Lee (19-8) do największej organizacji MMA na świecie po blisko dwuletnim rozbracie. Amerykanin podzielił oktagon wraz z Rinatem Fakhretdinovem (22-2-1) i nie mając zbyt wielu szans, został poddany po niespełna minucie od rozpoczęcia rywalizacji. Była to dla niego szósta przegrana w dziewięciu ostatnich pojedynkach, więc chwilę później zdecydował, że odwiesza rękawice na kołku.

Zobacz także: Kevin Lee przechodzi na sportową emeryturę

Teraz okazuje się, iż nie wytrwał zbyt długo w tym postanowieniu. Póki co nie jest w stanie rozstać się na dobre z rywalizacją dlatego zapowiada, że ponownie będziemy mogli spodziewać się go w klatce. Póki co nie wiadomo jednak kiedy, ani naprzeciwko kogo zawalczy.

„Wracam z emerytury. Ponownie zawalczę w MMA. Nie wiem kiedy, gdzie i z kim, ale już zrzucam wagę i wracam do formy.”

„Zrobię formę życia i właśnie na tym się teraz skupiam. Minęło sześć miesięcy odkąd przeszedłem na emeryturę i tęsknię za kręceniem się wokół tego sportu.”

napisał w swoich mediach społecznościowych.

Źródło: X/Kevin Lee, fot. Chris Unger/Zuffa LLC