Organizacja wskazała, kto zgarnia 3 bonusy po UFC 300 w Las Vegas. Pamiętacie, jak Max Holloway zaapelował po wygranej o podwójną nagrodę? Został wysłuchany!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej przed UFC 300 Dana White zgodził się na to, aby bonusy po najbliższym, historycznym wydarzeniu, wyniosły nie 50 tysięcy dolarów ale aż 300! Gdy deklaracja padła, jasne stało się, że zawodnicy w oktagonie zrobią wszystko, aby zdobyć ten wyjątkowy bonus. I faktycznie, dostarczyli nam tej nocy naprawdę wielu niesamowitych emocji.

Zobacz także: UFC 300 – wyniki jubileuszowej gali

Za najskuteczniejszych w tej materii podczas minionego wieczoru UFC uznało 3 zawodników: Maxa Hollowaya, Jiriego Prochazkę i Justina Gaethej.

Prochazka zgarnął nagrodę za występ wieczoru po tym, jak pokonał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut okraszony gradem ciosów Aleksandara Rakica. Organizacja wskazała też, że na wyjątkowe wyróżnienie zasłużył Max Holloway, który w ostatniej sekundzie znokautował do nieprzytomności Justina Gaethje, zgarniając tytuł mistrza BMF. Starcie tych dwóch nieustępliwych zawodników zostało nagrodzone tytułem „walki wieczoru”, a sam Holloway otrzymał również bonus za „występ”. Tym samym Hawajczyk wzbogacił się o 600 tysięcy dolarów!

Jednocześnie Dana White zapowiedział, że organizacja „zadba” o innych zawodników, którzy pokazali się znakomicie podczas UFC 300. Wspomniał m.in. o bohaterkach walk kobiet. Co to dokładnie znaczy, nie wiadomo, ale zapewne wskazane osoby otrzymają dodatkowe premie do wynagrodzeń.

źródło: UFC