W celu uatrakcyjnienia swojej oferty, przeróżne organizacje coraz częściej sięgają po produkcję turniejów. Z podobnego rozwiązania skorzysta teraz ACA, które za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosiło zawody wewnątrz fighterów kategorii lekkiej.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż jeżeli chodzi o poziom sportowy, rosyjska organizacja ACA stoi na bardzo wysokim poziomie. Ich wydarzenia obfitują w wyrównane konfrontacje na pełnym dystansie, czy też takowe, kończone przed upływem regulaminowego czasu. Niezależnie od sposobu, w jaki się rozstrzygają, jedno jest pewne – w znakomitej większości spotkań nie ma mowy o nudzie!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teraz przedstawiciele postanowili zorganizować turniej, który rozegra się wśród zawodników występujących w kategorii do 70 kilogramów. Zwycięzca będzie się mógł cieszyć nie tylko z tytułu, lecz także dwustu tysięcy dolarów, które wpłyną na jego konto. Całościowy budżet, który zostanie przeznaczony dla fighterów, to aż osiemset tysięcy dolarów.

Choć na ten moment nie podano pełnej listy zawodników, którzy wezmą udział w tym przedsięwzięciu, z pewnością będzie można liczyć na jakościowe angaże. Jedyne co teraz pozostaje, to uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne komunikaty.

Źródło: Twitter/ACA MMA