Góry, luksusowy hotel oraz sztab ludzi – tak można podsumować najbliższe tygodnie, które Tomasz Adamek spędzi w Polsce, szykując się do walki z Mamedem Khalidovem. Pozytywnej energii i zapału do pracy nie sposób odmówić pięściarzowi.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Powrót do korzeni – tak można określić galę XTB KSW Epic, bowiem dojdzie do prawdziwej konfrontacji różnych stylów walki, a wisienką na torcie będzie starcie dwóch legend. Tomasz Adamek, który na co dzień mieszka w USA, przyleciał na obóz do Świeradowa-Zdrój, gdzie przygotowuje się do pojedynku bokserskiego z Mamedem Khalidovem. Z relacji Kanału Sportowego możemy zauważyć, że pięściarz ma idealne warunki do treningu i wszystko jest podporządkowane pod jego przygotowania. Specjalnie dla Adamka powstała klatka treningowa, która ma odwzorować warunki walki. Na miejscu korzysta on z różnorodnych form regeneracji, a nad całym procesem treningowym czuwa jego wieloletni trener Gus Curren. Widać, że Tomasz czerpie wielką radość z tego obozu i nie da się nie zauważyć energii i humoru, które mu towarzyszą. 

Trzeba wyjść do klatki i przyzwyczaić się do nowego terenu, bo nigdy w klatce nie walczyłem, ale ja kocham wyzwania. (…) Jest pięknie, co tu narzekać. Ludzie przyjaźni, ze wszystkimi się witam. Żyć nie umierać.

– wyznał.

Na koniec dodał krótkie, ale obiecujące słowa.

Nie zawiodę was!

Zobacz także: Potworny pech obiecującego zawodnika KSW. Ostatnio cięższy czas wisi nade mną.

Nieoficjalnie wiadomo, że podczas tego wydarzenia mogą zawalczyć m.in. Krzysztof Głowacki czy Marcin Wrzosek, który kąsa w mediach innego byłego mistrza KSW – Artura Sowińskiego. Z powodu kontuzji, z tej gali wypadł natomiast Igor Michaliszyn.

Źródło: YouTube/Kanał Sportowy, fot: materiały prasowe KSW