Kurz po gali KSW 82 już opadł, więc przedstawiciele organizacji wprowadzili zmiany w oficjalnych rankingach. Do przetasowań doszło głównie w trzech dywizjach wagowych. 

Andrzej Grzebyk, który wziął udział w main evencie KSW 82, może teraz cieszyć się z konkretnego awansu. Polak pokazał się na gali z dużej lepszej strony od Briana Hooia i w pełni kontrolując przebieg pojedynku, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Wskoczył na pierwsze miejsce w wadze półśredniej. Oznacza to więc, że w najbliższej przyszłości powalczy o pas z Adrianem Bartosińskim? Cóż, na odpowiedź będzie trzeba pewnie jeszcze trochę poczekać, bowiem o mistrzowskich aspiracjach bardzo głośno mówi także Igor Michaliszyn.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Powody do radości ma także Raul Tutarauli. Gruzin pewnie wygrał ostatnio z Donovanem Desmae, przesuwając się tym samym o kilka oczek w klasyfikacji dywizji do 70 kilogramów. Był to dla niego tym samym pierwszy triumf pod sztandarem największej organizacji MMA nad Wisłą.

Z nieznacznego awansu cieszyć może się też Bohdan Gnidko. Ukrainiec po raz kolejny już w inauguracyjnej odsłonie pokonał postawionego na jego drodze oponenta. Dzięki temu wyprzedził Henrique da Silvę, przybliżając się do walki o mistrzowski tytuł.

Zobacz także: Rozdano bonusy po gali KSW 82 [WIDEO]

Źródło: kswmma.com