Przygotowania Mameda Khalidova do czerwcowej gali na Stadionie Narodowym obejmują także wyjazd do stolicy. Były mistrz trafił do WCA Fight Team, gdzie miał okazję potrenować chociażby z Janem Błachowiczem.

Wielkimi krokami zbliża się XTB KSW Colosseum 2, które rozegra się na jednym z największych obiektów sportowych w naszym kraju. Szefostwo organizacji raz po raz bombarduje nas wieściami dotyczącymi sprzedaży biletów. Niedawno przekroczony został pułap 40 tysięcy, co już czyni to drugim największym wydarzeniem w historii polskiej federacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Z uwagi na specyfikę takiej gali, w karcie walk znajduje się mnóstwo prawdziwych gwiazd sportów walki. Całość zwieńczy pojedynek z udziałem Mameda Khalidova (36-8-2), który po raz trzeci w karierze skrzyżuje rękawice ze Scottem Askhamem (19-5). Ikona nadwiślańskiej sceny najwyraźniej w żaden sposób nie chce się ograniczać, przygotowując się wyłącznie w swoim klubie – Arrachionie. W tym celu wybrał się także do WCA Fight Team, gdzie ma okazję potrenować z wieloma mocnymi zawodnikami.

Zobacz także: Droga Szpilki do XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO]

Źródło: Instagram/Jan Błachowicz