Największa organizacja na świecie nawet na moment nie zwalnia tempa, ogłaszając kolejne numerowane wydarzenia. W sieci dostępne są już informacje związane z terminem, lokalizacją, a także dwoma głównymi starciami UFC 292.

W nocy z wtorku na środę otrzymaliśmy pakiet informacji dotyczący rozgrywanych w najbliższych miesiącach galach globalnego potentata. W taki sposób dowiedzieliśmy się o UFC 291, którego rozpiska zwiastuje ogromne emocje. W oktagonie zobaczymy wówczas chociażby naszego rodaka Jana Błachowicza (29-9-1), który stanie w szranki z byłym czempionem dywizji średniej.

Zobacz także: BREAKING: Błachowicz vs. Pereira na UFC 291!

Przedstawiciele amerykańskiego giganta na jednym evencie jednak nie poprzestali. Oprócz szczegółów związanych z 291. edycją, na światło dzienne wypłynęły także informacje dotyczące kolejnego, 292. wydarzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

UFC będzie miało miejsce 19 sierpnia w Bostonie. W walce wieczoru dojdzie do potyczki na szczycie kategorii koguciej. Aljamain Sterling (23-3) położy na szali swój mistrzowski pas w bezpośredniej konfrontacji ze wschodzącą gwiazdą, Seanem O’Malleyem (16-1), który drogę do tytułu utorował sobie dzięki czterem kolejnym zwycięstwom.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Drugi pojedynek, który oficjalnie już potwierdzono, to potyczka o panowanie w wadze słomkowej kobiet. Chinka, Weili Zhang (23-3), która kilka miesięcy temu odzyskała wcześniej utracone trofeum, przystąpi do obrony naprzeciw Amandy Lemos (13-2-1). Brazylijka niejednokrotnie popisywała się już wysokimi umiejętnościami, więc możemy być świadkami starcia na naprawdę wysokim poziomie.

Źródło: Instagram/UFC