Alex Perez z nowym przeciwnikiem i datą najbliższej walki po tym, jak Kai Kara-France wycofał się ze starcia na UFC 284 w Perth. Amerykanin podejmie Manela Kape na gali UFC, która zaplanowana jest na 25 marca.

Alex Perez miał stanąć w szranki z Kaiem Kara-Francem podczas gali UFC 284 w Australii. Nowozelandczyk kilka dni temu poinformował jednak, że musi wycofać się z pojedynku, gdyż trapią go kontuzje.

Zobacz także: Sypie się rozpiska gali UFC 284! Kai Kara-France wycofał się z walki z Alexem Perezem

Organizacja UFC nie czekała długo, szybko znajdując rywala dla Pereza. Będzie nim znajdujący się na fali trzech zwycięstw Portugalczyk – Manel Kape. Zawodnicy pójdą w bój podczas gali UFC zaplanowanej na 25 marca.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Alex Perez nie notuje aktualnie najlepszego okresu w swojej karierze. Po wielu odwołanych walkach, finalnie powrócił po prawie dwurocznej przerwie, by szybko przegrać w słabym stylu z Alexandre Pantoją w 1. rundzie. Wcześniej, także w pierwszej odsłonie walki, przegrywał w walce mistrzowskiej wziętej na zastępstwo za Cody’ego Garbrandta – z Deivesonem Figueiredo.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u jego najbliższego przeciwnika. Kape, po kiepskim początku i dwóch porażkach w UFC – także z Pantoją oraz Matheusem Nicolau – powrócił na zwycięską ścieżkę, którą dotychczas podąża, nokautując w pierwszych rundach Odego Osbourne’a oraz Zhalgasa Zhumagulova, ostatnio pokonując na pełnym dystansie Davida Dvoraka.

źródło: mmafighting.com

Materiał powstał we współpracy z partnerem