Wygląda na to, że karta walk zaplanowanego na 10 grudnia UFC 282 zmieni nieco swój kształt. Z wydarzenia wypadł Alexander Gustafsson. Na ten moment brak szczegółowych informacji z tym związanych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O zestawieniu powracającego po serii przegranych Alexandra Gustafssona (18-8) wraz z doświadczonym Ovincem St. Preuxem (26-16), wiadomo było już od dłuzszego czasu. To miało uświetnić galę UFC 282, która 10 grudnia rozegra się w znajdującej się w Las Vegas T-Mobile Arenie.

Zobacz także: Doniesienia: Alexander Gustafsson podejmie Ovince’a St. Preuxa na gali UFC 282

Niestety, okazuje się, iż pojedynek ten nie będzie miał miejsca. Z walki wypadł bowiem „Mauler”, co potwierdzają już liczne zagraniczne źródła – w tym MMA Junkie. Przedstawicielom organizacji udało się jednak znaleźć zastępstwo. Do konfrontacji z „OSP” wejdzie Philipe Lins (15-5).

Brazylijczyk podejdzie do tego boju po wygranej, której doświadczył w kwietniu bieżącego roku. Skrzyżował wówczas rękawice z naszym rodakiem – Marcinem Prachnio (15-6) – i przewalczywszy pełny, 15-minutowy dystans, finalnie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Triumfem tym powrócił na właściwe tory po wcześniejszej serii dwóch porażek.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: MMA Junkie