Menedżer Justina Gaethje, Ali Abdelaziz potwierdził, że jego podopieczny jest zainteresowany stoczeniem pojedynku z Michaelem Chandlerem.

Wyścig o tytuł wagi lekkiej stał się bardzo zacięty. Dustin Poirier (27-6) wydaje się być pierwszy w kolejce do walki o mistrzowski pas po tym, jak na gali UFC 257 pokonał Conora McGregora (22-5), ale kolejka chętnych jest z pewnością znacznie dłuższa.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Michael Chandler (22-5) niedawno wyraził zainteresowanie stoczeniem pojedynku z Justinem Gaethje (22-3). Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, ponieważ głos w tej sprawie zabrał menedżer „Highlighta”, Ali Abdelaziz. W rozmowie z Brettem Okamoto z ESPN, Abdelaziz stwierdził, iż jego podopieczny jest otwarty na walkę z Chandlerem.

 Gaethje i Chandler są notowani w pierwszej piątce rankingu wagi lekkiej UFC, więc na pewno są potencjalnymi kandydatami do walki o wakujący tytuł. Wciąż wydaje się, że Poirier jest liderem stawki, ale jeśli nie będzie chciał walczyć w najbliższym czasie, to UFC prawdopodobnie po prostu pójdzie dalej i zarezerwuje inną walkę. Poirier może nie będzie częścią tej pojedynku, ale Gaethje i Chandler na pewno mogą zostać zestawieni ze sobą.

Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Zobacz także: Abu Azaitar zawieszony przez USADA

źródło: bjpenn.com