„El Fenomeno” po raz kolejny ma wystąpić w oktagonie UFC już początkiem marca. Jak podaje Marcel Dorff z Eurosportu, Hiszpan skrzyżuje rękawice wraz z Ludovitem Kleinem.

Początkiem marca największa organizacja MMA na świecie zorganizuje galę w Arabii Saudyjskiej, a konkretniej w Rijadzie. W rozpisce nie widnieje póki co zbyt wiele zestawień, jednakże powoli zaczyna się to zmieniać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Marcel Dorff donosi, iż zobaczymy wówczas bardzo ciekawie zapowiadającą się europejską potyczkę w kategorii lekkiej. Joel Alvarez (20-3) ma się skonfrontować wraz z Ludovitem Kleinem (20-4).

Alvarez w klatce globalnego potentata walczył już siedmiokrotnie, zwyciężając pięć z tych pojedynków. Ostatni raz obserwować mogliśmy go w lipcu minionego roku. Skrzyżował wtedy rękawice wraz z Marciem Diakesem (17-7), ostatecznie zgarniając wygraną przed czasem. Hiszpan zmusił swojego przeciwnika do poddania w drugiej rundzie. Powrócił tym samym na ścieżkę zwycięstw po wcześniejszej, krwawej porażce doświadczonej z rąk Armana Tsarukyana (21-3).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Klein natomiast nie przegrywał w żadnej z czterech minionych walk – trzy zakończyły się wygraną, a jedna remisem. Ostatni bój stoczył w sierpniu 2023 roku. Podjął wtedy Chilijczyka, Ignacio Bahamondesa (14-5), finalnie pokonując go na kartach sędziowskich.

Źródło: X/Marcel Dorff, fot. Grafika: InTheCagePL | Zuffa LLC, Getty Images