Zawodnik znany z występów w GROMDA oraz KSW, przejechał 250 km, aby spotkać się z rodziną swojego internetowego hejtera.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dynamiczny rozwój mediów społecznościowych na świecie znacznie zmniejszył poczucie dystansu między znanymi osobami a ich widzami. Dziś praktycznie każdy fan ma możliwość skontaktowania się ze swoim idolem w ciągu kilku minut. Niestety nie każdy wykorzystuje tę możliwość w rozsądny sposób. Jest duża grupa osób która wylewa swoje frustracje i niezadowolenie w sieci, często obrażając przy tym innych a nawet ich rodziny. Nie każdy jednak pamięta, że w internecie nikt nie jest anonimowy i czasem przychodzi ten moment, kiedy trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje słowa. 

Taka sytuacja spotkała jednego z hejterów Patryka Tołkaczewskiego (0-1). Popularny “Gleba” postanowił osobiście złożyć mu wizytę. Przejechał w tym celu aż 250 km. Zawodnik spotkał się z nim i jego rodziną, o czym opowiedział później w relacji na swoim Instagramie.

Witam moi drodzy. Słuchajcie, to nie najlepsze wideo w moim życiu jakie będę nagrywał bo dzisiaj nadszedł dzień, kiedy spotkałem się z moim prawdziwym hejterem. Właśnie jestem z jego ojcem, stoi naprzeciwko mnie. Porozmawialiśmy, będę bardzo wyrozumiały i muszę żyć w zgodzie z samym sobą. Nie będę wam pokazywał kto to jest. Porozmawiałem z całą rodziną, przeprosili mnie i to mi wystarczy. (…) Także to wszystko, co mogłem zrobić i pamiętajcie – nie hejtujcie w internecie.

Na filmie słychać również jak ojciec wspomnianego gagatka przeprasza Patryka i obiecuje, że taka sytuacja więcej się już nie powtórzy. Zawodnik z Torunia w swojej kolejnej relacji dodał, że warto było pokonać długi dystans i zasugerował, że słowa nienawiści skierowane były również w stronę jego najbliższych:

“Mnie można hejtować ale nigdy mojej rodziny”

Całą sytuację podsumował jeszcze jednym wpisem, skierowanym do wszystkich internautów:

“Stop Hejt! Hejterzy potrafią zniszczyć komuś życie zza ekranu swojego telefonu lub komputera chcąc zaimponować innym. Wyloguj się do życia. Nie niszcz innych, nie niszcz komuś życia”

Czy Waszym zdaniem “Gleba” postąpił słusznie? 

Zobacz także: David Zawada ponownie zawodnikiem Oktagon MMA

Źródło: X / Thepolandnews. Fot.: Instagram / Patryk “Gleba” Tołkaczewski