Anthony „Rumble” Johnson otwarty na walkę z Francisem Ngannou

39
źródło: bjpenn.com

Były pretendent do mistrzowskiego tytułu w kategorii półciężkiej- Anthony Johnson (22-6) planuje powrócić do oktagonu UFC w kwietniu 2020 roku i jest otwarty na walkę z Francisem Ngannou.

Brett Okamoto z ESPN spotkał Jonhsona podczas dnia medialnego w Los Angeles. Dziennikarz zapytał „Rumble’a” czy były zainteresowany walką z Francsiem Ngannou.

„Zapytałem Anthony’ego Johnsona o potencjalna walkę z Francisem Ngannou, o którym sam mówi, że jest najstraszniejszym gościem w tej dywizji. Odpowiedział, że spodziewa się walki z nim, nie dlatego, że wszyscy chcą to obejrzeć. Twierdzi, że ta walka odbije się szerokim echem w mediach i stawką tego pojedynku musi być coś wyjątkowego.”

Jeżeli Johnson ma zamiar wrócić do oktagonu UFC musi najpierw poddać się 6-miesięcznej obserwacji USADY. Marc Raimondi z ESPN, rozmawiał z zawodnikiem w Los Angeles i „Rumble” przyznał, że jeszcze nie wszedł do puli testowanych zawodników.

Ostatni pojedynek w organizacji UFC Anthony Johnson stoczył  w 2017 roku. Został wówczas poddany przez Daniela Cormiera przez duszenie zza pleców.

źródło: bjpenn | twitter