Anthony Smith: Jan Błachowicz to czarny koń tej dywizji

Były pretendent do pasa mistrzowskiego- Anthony Smith (32-14) wypowiedział się na temat porażki Luke’a Rockholda (16-5) przy okazji chwaląc naszego Jana Błachowicza (24-8).

Przed debiutem w kategorii półciężkiej Rockhold zdążył obrazić kilku zawodników. Pierwsza walka w nowej kategorii nie poszła jednak po jego myśli, ponieważ został znokautowany przez Jana Błachowicza. Anthony Smith podzielił się swoimi przemyśleniami na temat debiutu Rockholda w kategorii półciężkiej.

Zobacz również: UFC 239: Jan Błachowicz ubija Luke’a Rockholda [WIDEO]

Chciałbym być gościem, który znokautowałby Rockholda. Ale myślę, że to też było dobre. Wszystkie bzdury, które wygadywał o mnie, o tym jak to Gustafsson się po mnie przejedzie,brak szacunku do Błachowicza i lekceważenie jego umiejętności. Mówiłem wszystkim,  Jan Błachowicz to czarny koń tej dywizji. Jest jednym z najbardziej niebezpiecznych kolesi, a to dlatego, że jest taki cichy i mało mówi. Nie gada głupot, robi swoje i kończy tych gości. 

Smith był zadowolony z tego jak zakończył się ten pojedynek. Były pretendent uważa, że za takie aroganckie zachowanie, Jan Błachowicz wymierzył mu sprawiedliwą karę.

źródło: bjpenn.com