Wygląda na to, że czas byłego mistrza, Antuna Racica w KSW dobiegł już końca. Firma Physio100, która pomaga Chorwatowi, poinformowała, iż w najbliższym czasie wystąpi on pod sztandarem czesko-słowackiego OKTAGON MMA.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dalsza kariera doświadczonego Antuna Racica (26-11-1) w największej polskiej organizacji od dłuższego czasu stała pod znakiem zapytania. Okazuje się, iż po wypełnieniu kontraktu, chorwacki „Killer” dołącza do OKTAGON MMA. Debiut ma mieć miejsce 17 czerwca, przy okazji gali z numerem 44. Ta rozegra się w Niemczech, a konkretniej w Oberhausen.

Zobacz także: Rozżalony Antun Racic żegna się z polskimi fanami po przegranej na KSW 76 [WYWIAD]

Racic występował w KSW na przestrzeni lat 2017-2022. Zdążył w tym czasie zawalczyć dziewięciokrotnie, zwyciężając sześć z tych pojedynków. Dzięki swojej postawie, zdobył nawet mistrzowskie trofeum kategorii koguciej. Utracił je przy okazji 59. edycji, kiedy to przegrał na pełnym dystansie z Sebastianem Przybyszem (10-3). Po raz ostatni widziany był w okrągłej klatce, w listopadzie minionego roku. Stanął wówczas w szranki z Zuriko Jojuą (9-1), finalnie odnosząc porażkę na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/Physio100_meerbusch