24 września, organizacja MMA Attack wraca ze swoją czwartą edycją po kilku latach przerwy! Już teraz przedstawiciele odsłaniają pierwsze karty – do klatki wejdzie wówczas były mistrz KSW, Artur Sowiński.

Od jakiegoś czasu trwa już promocja powracającej na rynek organizacji MMA Attack. W tym celu, przedstawiciele jeżdżą po różnych miejscowościach w Polsce. Okazuje się, że planują oni powrócić z przytupem! Jednym z oficjalnie ogłoszonych zawodników na zaplanowaną na 24 września galę jest Artur Sowiński (22-14). Wydarzenie odbędzie się w Arenie Będzin.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mma Attack (@mmaattack)

Co jednak interesujące, Sowiński zawalczy tam w innej formule, aniżeli MMA. Sam zawodnik poinformował o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych kilka chwil po oficjalnym ogłoszeniu angażu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Kornik” znalazł się w dość trudnym momencie swojej sportowej kariery. Na cztery minione pojedynki zwyciężał tylko raz. Miało to miejsce we wrześniu minionego roku, kiedy podczas EFM Show 2 wygrał na punkty z doświadczonym Finem – Antonem Kuivanenem (29-13). Po raz ostatni mogliśmy go natomiast obserwować w akcji, w czerwcu 2022. Podczas gali KSW 71 skrzyżował rękawice z Donovanem Desmae (16-7) i choć był bliski rozbicia oponenta już w inauguracyjnej odsłonie, ta sztuka mu się nie udała, dlatego finalnie musiał uznać wyższość oponenta, zostając później poddanym.

Źródło: Instagram/MMA Attack, Instagram/Artur Sowiński