Anita Bekus udanie zadebiutowała pod szyldem Babilonu, dominując Elizę Kuczyńską

Runda 1:

Niskie kopnięcie Elizy Kuczyńskiej, mocne ciosy Anity Bekus i wywieranie presji z jej strony. Zapięcie klinczu przez Kuczyńską, choć kontrola po stronie zawodniczki z Łodzi. Zamęczanie w klinczu w wykonaniu Anity, ciągła presja, w końcu zerwanie z próbą prawego. Wymiany ciosami sierpowymi z obu stron. Ponownie zapięty klincz pod siatką, z którego Bekus udało się sprowadzić rywalkę do parteru. Kuczyńska próbowała skrętówki na nogę oponentki, co przerwała nieregulaminowa akcja Anity w postaci kopnięcia rywalki znajdującej się w parterze w głowę. W wyniku tej akcji, łodziance został odjęty punkt. Walka wznowiona w stójce, gdzie ponownie Bekus szukała obalenia pod siatką. Udane sprowadzenie na zakończenie pierwszej rundy.

Runda 2:

Bekus po chwili wymian w stójce, w której obie zawodniczki zanotowały zarówno niecelne jak i celne uderzenia, szybko ruszyła po sprowadzenie, natomiast jej oponentka złapała ciasny uchwyt gilotynowy! Wydawało się, że próba poddania jest mocno zapięta, jednak łodzianka skutecznie wyswobodziła się z groźnej pozycji. Kontrola w klinczu w wykonaniu Bekus. Dobre i przemyślane akcje po stronie Anity. Ponowna próba złapania skrętówki w wykonaniu Kuczyńskiej, natomiast Bekus ponownie powróciła do półgardy. Tam, dobrze pracowała z góry. Przejście do bocznej przez łodziankę, Eliza dość bezradna z pleców.

Runda 3:

Anita szybko ponownie sprowadziła walkę do parteru, znajdując się w półgardzie przeciwniczki. Ciosy i krótkie łokcie z góry po stronie łodzianki, chęć zapięcia duszenia trójkątnego rękoma, lecz nieudana. Ciosy z góry spadały na głowę Kuczyńskiej. Pozycja boczna Bekus, łokcie, kolana. Totalna dominacja parterowa w jej wykonaniu. Próba wykliczenia ręki celem złapania krucyfiksu. Kolejne krótkie ciosy łokciem wyprowadzane przez Anitę.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Anitę Bekus jako zwyciężczynię, punktując: 29-25, 29-26, 29-25.