Sobotnia gala Babilon MMA 40 będzie wyjątkowa nie tylko w związku z lokalizacją. Przypomnijmy, że wydarzenie odbywać się będzie w Kopalni Soli w Wieliczce. Oznacza to, że pojedynki toczyć się będą aż 150 metrów pod ziemią. Okazuje się, że nie tylko kreatywne miejsce będzie nowością podczas tego eventu i zawodnicy będą walczyć o pokaźną nagrodę finansową od organizacji!

Zobacz także: Babilon MMA 40 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Matchmaker Babilon MMA – Artur Gwóźdź w gościnnym występie w Oktagon Live z radością ogłosił, że od najbliższej gali dodatkowym benefitem dla zawodników będzie możliwość otrzymania pokaźnej kwoty pieniężnej.

Od gali numer 40, federacja Babilon będzie przyznawała bonus za walkę wieczoru i będzie to bonus w kwocie 1000 euro. Myślę, że dla tych chłopaków będzie to dodatkowy pieniądz, żeby pokazać się z dobrej strony, dać efektowny pojedynek, którego komisyjnie wraz z Tomkiem Babilońskim i Przemkiem Krokiem nagrodzimy.

podsumował.

Tym samym Babilon MMA dołącza do grona organizacji, które dają możliwość dodatkowego zarobku i motywują do toczenia efektownych walk. Warto dodać, że bonus w wysokości 1000 euro daje również… KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zaznaczmy jednak, że w ich przypadku są to zazwyczaj trzy lub cztery wyróżnienia na każdej gali. Najbardziej hojna organizacja to bez wątpienia UFC – tam zawodnicy mogą liczyć aż na 50 000 dolarów bonusu! 

Autor: Kuba Kazuła

Źródło: YouTube/Kanał Sportowy, fot. Grafika: InTheCagePL | Facebook/Babilon MMA