Jeszcze nie dawno mogliśmy śledzić zabawną batalię internetową między Czarkiem Oleksiejczukiem a Adrianem Bartosińskim. Dziś między zawodnikami ponownie zawrzało.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystko zaczęło się od słów Macieja Kawulskiego, któremu nie podobała się postawa mistrza kategorii półśredniej w pojedynku z Igorem Michaliszynem, wieńczącym galę XTB KSW 94. Współwłaściciel największej polskiej organizacji MMA przeprosił „Bartosa” za swoją reakcję, jednak opinii na temat samego starcia nie zmienił.

Pod postem odnośnie wspomnianej sytuacji do dyskusji włączył się zakontraktowany ponownie w Fight Exclusive Night Cezary Oleksiejczuk (13-3).

Spora część kibiców liczyła na angaż Czarka w największej polskiej organizacji, jednak finalnie reprezentant Oleksiejczuk Team wybrał ofertę FEN-u, co umożliwi mu również występy dla powiązanej z nim organizacji freak-fightowej. „Bartos” nie omieszkał wykorzystać tej wiedzy podczas burzliwej dyskusji, odpowiadając na komentarz jednego z internautów:

Młodszy brat „Husarza” nie przejmuje się jednak tego typu przytykami, kontynuując werbalną bitwę z Adrianem i internautami stwierdził, że tylko UFC jest godne wyróżnienia, jeśli chodzi o federacje MMA.

Niestety w najbliższej przyszłości pozostanie nam się jedynie domyślać, czy konfrontacja obu panów w oktagonie byłaby równie interesująca co w mediach społecznościowych. Obejrzelibyście taki pojedynek?

Zobacz także: „Zacznij się napier*alać, a nie wąchasz jaja” – Oleksiejczuk krytycznie o „Bartosie”

Źródło: X. Fot.: Instagram / Adrian Bartosiński / Cezary Oleksiejczuk