Choć na dzisiejszej gali UFC TUF 23 Finale wiele było decyzji sędziowskich, znalazło się pięć pojedynków skończonych przed czasem, spośród których wylosowane zostały dwa bonusy za występ wieczoru. Walką wieczoru nagrodzony została oczywiście walka wieczoru gali. Każdy z zawodników otrzymał bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Walka wieczoru: Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha
Wykańczająca, pięciorundowa batalia, w której pierwsze dwie rundy należały do Claudii Gadelhy, jednak potem inicjatywę przejęła Joanna Jędrzejczyk, która zdominowała w stójce Brazylijkę i trzeci raz w karierze obroniła pas mistrzowski w kategorii słomkowej. Polka pobiła także rekord UFC w ilości zadanych celnych ciosów w pojedynku!

Występ wieczoru: Doo Ho Choi
Doo Ho Choi wielkim faworytem w tym starciu nie był. Bonus zgarnia dzięki imponującemu nokautowi w pierwszej rundzie na Thiago Tavares

Występ wieczoru: Tatiana Suarez
Po najważniejszej walce w swojej karierze, Tatiana Suarez otrzymuje zarówno statuatkę finalistki 23. edycji programu The Ultimate Fighter oraz bonus za świetne poddanie Amandy Cooper w pierwszej rundzie pojedynku.