Borys Mańkowski o Parke’u: „On zasługuje na, że tak powiem, wpier**l pod hotelem” [WIDEO]

źródło: YouTube/Polsat Sport

Zdenerwowany Borys Mańkowski, wściekły Mateusz Gamrot i zirytowanym Marcin Bilman komentują wczorajszy co-main event z udziałem Normana Parke’a, a właściwie samą walkę oraz to, co działo się tuż po niej…

W materiale od Polsat Sport widzimy nowe ujęcie skandalicznej sytuacji, do której doszło wczoraj w narożniku Mateusza Gamrota, po tym, jak jego walka z Normanem Parke została uznana za nieodbytą.

Zobacz także: Norman Parke uderzony w twarz po walce przez narożnik Gamrota [WIDEO]

Po gali byli i obecni zawodnicy klubu Ankos MMA, którzy wspierali swojego kolegę w narożniku podczas walki na KSW 40, wypowiedzieli się na temat tego wydarzenia:

Marcin Bilman: Nigdy w życiu nie zrobiłbym czegoś takiego. Twierdzi, że walka musi być przerwana, bo tak boli go oko, a potem podbiega do Mateusza i zaczyna się próbować z nim przepychać. Potem podchodzi do mojego przyjaciela i znikąd… kiedy Borys ma rozłożone ręce, a ten znienacka popycha go i robi taką minę jakby mu chciał zaraz sieknąć na szczękę, no to niestety, jestem wychowany tak, że to ja pierwszy jego sieknę na szczękę, zanim on sieknie mojego kolegę. Nie widzę w tym nic dobrego, ale też uważam, że nie mogłem zachować się inaczej. Może mogłem, ale cała wcześniejsza sytuacja nie pozwoliła na to.

Mateusz Gamrot: On się zachował jak baba, no jak typowa baba. Miał siłę krzyczeć w oktagonie, podejść, odepchać nawet Borysa Mańkowskiego, a nie miał dalej siły walczyć? No to jest jakaś kpina!

Borys Mańkowski: Zostałem zaskoczony przez Normana Parka, ale nie zdążył się nawet rozwinąć, bo Marcin Bilman zastopował tam zaraz całą akcję. No ale co, jest to dziwna sprawa, bo według mnie, jak ktoś nie może dalej walczyć i ma problemy ze wzrokiem, to na pewno się nie później nie pruje, nie przychodzi, nie krzyczy, tylko chwyta się za oko i próbuje jakoś dojść do siebie.
Nie zasługuje na nic. On zasługuje na, że tak powiem, wpier**l pod hotelem.

Komu puściły nerwy, kto zachował się w porządku, a kto nie? Czy Waszym zdaniem do takiej sytuacji doszłoby, gdyby w narożniku obecny był trener Andrzej Kościelski? Pozostawiamy to opinii czytelników i fanów MMA.

 

źródło: YouTube/Polsat Sport